0
Koszyk

Jak wykorzystać kartę podarunkową CCC

    1. Termin ważności Vouchera  Ważność 18 miesięcy od daty aktywacji.
    2. Voucher podarunkowy  może być używany wielokrotnie przez okres ważności lub do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na karcie.
    3. Użytkownik może okazać do realizacji kilka Voucherów podarunkowych w celu zsumowania aktualnej wartości nominalnej Voucherów podarunkowych.

Karta podarunkowa CCC to idealny prezent dla miłośników obuwia i modnych dodatków. To nie tylko voucher, ale także wyraz troski o komfort i styl obdarowanej osoby. Niezależnie od okazji, ta karta upominkowa zapewnia wyjątkowy prezent, który zawsze się przyda.

Dlaczego karta podarunkowa CCC to doskonały wybór? To praktyczny prezent, który pozwala na wybór obuwia lub akcesoriów z szerokiej oferty sklepu CCC. Możesz ją podarować na urodziny, rocznicę, święta, czy jako wyraz sympatii.

Karta podarunkowa CCC to nie tylko produkt, to także szansa na stworzenie wyjątkowego stylu. To zaproszenie do odkrywania bogatej gamy butów i akcesoriów, które idealnie dopasują się do gustu obdarowanej osoby. Niezależnie od tego, czy szuka ona nowych sneakersów, eleganckich butów, czy torebki – karta CCC jest idealnym rozwiązaniem.

Podarowując kartę upominkową CCC, podarowujesz komfort i styl. To prezent, który pomoże obdarowanej osobie wyrazić siebie poprzez modę i być wygodnie ubraną. Nie musisz się martwić, czy trafisz w jej gust – ona sama dokona wyboru.

Podaruj styl i komfort. Karta podarunkowa CCC to gwarancja uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby i pewność, że jej kroki będą jeszcze bardziej stylowe i wygodne. Kup ją online lub w sklepie i daj prezent, który celebrował będzie modę i wygodę!