0
Koszyk

eKod OBI to elektroniczny odpowiednik Karty Podarunkowej OBI!

OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.

Warunki realizacji Karty Podarunkowej OBI (w formie eKodu):

Karta (eKod) służy do zapłaty wyłącznie w marketach OBI w na terenie Polski.
Karty (eKodu) można używać wielokrotnie aż do wyczerpania dostępnych środków pieniężnych zgromadzonych na karcie (eKodzie).
Możliwe jest łączenie dowolnej ilości kart (eKodów) podczas jednej płatności.
W przypadku, gdy cena nabywanych towarów będzie wyższa niż wartość nominalna środków dostępnych na karcie (eKodzie), Posiadacz zobowiązany jest do dopłaty różnicy ceny gotówką, akceptowanymi w marketach OBI bonami, lub kartą płatniczą.
Karta (eKod) nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę).
Regulamin korzystania z kart (eKodów) znajduje się na stronie: https://www.obi.pl/sklep/services/market-services/gift-card/Regulamin-kart-podarunkowych-OBI.pdf