0
Koszyk

Odkryj ponad 5400 programów telewizyjnych, ponad 250 filmów w pakiecie i ponad 100 tytułów z kolekcji Discovery+. Zarejestruj do 5 urządzeń i sięgaj po różne tytuły jednocześnie – oglądaj wygodnie tak, jak lubisz, także w jakości 4K. (z reklamami)

                 Jak wykorzystać kartę podarunkową Player (z reklamami)

    1. Termin ważności Vouchera  Ważność 3 miesięcy (z reklamami).
    2. Voucher podarunkowy  może być używany  do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na karcie.
    3. Użytkownik może okazać do realizacji kilka Voucherów podarunkowych w celu zsumowania aktualnej wartości nominalnej Voucherów podarunkowych.

Najbardziej uniwersalny lokalny serwis VOD w Polsce. Znajdziecie tu zarówno filmy, seriale, programy rozrywkowe, informacyjne, sportowe, dokumentalne. Player to także bogata biblioteka produkcji pod markami Player Original i Discovery+ Originals, których nie zobaczysz nigdzie indziej! Ciesz się pakietem z bliskimi i przyjaciółmi. Możesz utworzyć do pięciu profili na subskrypcję. Możesz oglądać swoje ulubione programy na dwóch urządzeniach jednocześnie – ty serial lub mecz, a druga osoba film!

Do wyboru 2 : długość dostępu do najpopularniejszego pakietu:

Player 30 dni dostępu

Instrukcja korzystania z e-kodu:

1) Wprowadź otrzymane kody na stronie player.pl/kod
2) Zaloguj się do player.pl lub załóż nowe konto w serwisie
3) Wybierz niezbędne zgody i aktywuj

ZASADY UŻYCIA E-KODU

1 .Administratorem platformy „Player.pl” jest TVN spółka akcyjna sp. j., zarejestrowana zgodnie z prawem polskim pod numerem KRS 0000871610, z siedzibą pod adresem Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa, Polska („TVN”).
Aby zrealizować Kod, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem Player.pl (użyj przycisku „Zaloguj się”).

2. Jeżeli nie posiadasz konta w Player.pl, przed zrealizowaniem Kodu i uzyskaniem dostępu do serwisu Player.pl musisz się zarejestrować (kliknij przycisk „ZAŁÓŻ KONTO” w prawym górnym rogu strony) poprzez akceptację Regulaminu Sklepu Player.pl oraz zapoznać się z Polityką Prywatności.

3. Kod można zrealizować w określonym czasie (okres aktywacji to co najmniej 60 dni od daty zakupu) i zapewnia dostęp do pakietu Player (bez reklam): 30 dni dostępu od momentu aktywacji. Po 30 dniach dostępu (w zależności od wybranego pakietu) od momentu aktywacji, Twoja subskrypcja automatycznie wygaśnie. Odwiedź swoje Konto Player.pl, aby zweryfikować dokładną datę wygaśnięcia dostępu. Kod można zrealizować na stronie https://sklep.player.pl/moj-kod i nie można go wymienić na inny dostęp.

4.Kod jest jednorazowy i niezbywalny i nie może być używany w połączeniu z innymi kuponami rabatowymi, promocjami lub ofertami specjalnymi. Kod nie ma wartości pieniężnej, nie podlega zwrotowi i nie uprawnia do ekwiwalentu pieniężnego. Kod nie może być ponownie użyty, nawet jeśli zmienisz lub anulujesz subskrypcję. Nadużywanie Kodeksu, w tym jego publikowanie lub sprzedaż, jest zabronione.

Jeśli posiadasz aktywną subskrypcję w Player.pl, sprawdź Regulamin Sklepu Player.pl w jakiej kolejności będą przetwarzane Twoje paczki po zrealizowaniu Kodu.