0
Koszyk

Sklep W.KRUK to wysokiej klasy jubiler, który oferuje swoim klientom szeroki wybór ekskluzywnych biżuterii. Firma W.KRUK została założona w 1840 roku i od tamtej pory zdobyła renomę i uznanie jako jeden z liderów w branży jubilerskiej w Polsce.

Wyróżnia się profesjonalną obsługą, eleganckim wystrojem i atmosferą luksusu. Znajdują się w nim ekskluzywne kolekcje pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych, naszyjników, bransoletek, kolczyków oraz zegarków renomowanych marek.

Biżuteria W.KRUK jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, takich jak złoto, srebro  i diamenty.

Regulamin wykorzystania kodów zakupowych w formie elektronicznej (Elektroniczne Karnety Jubilerskie):

1. Kody zakupowe W.KRUK, w formie elektronicznej, mogą być wymienione na dowolny towar dostępny w sieci sklepów marki W.KRUK oraz w sklepie internetowym https://wkruk.pl, z wyłączeniem zegarków marki Rolex i Patek Philippe.

2. Kody nie podlegają wymianie na gotówkę.

3. W przypadku wymiany na towary, których wartość przekracza wartość nominalną kodu, klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy kwotowej. W przypadku wymiany na towary, których wartość jest niższa od wartości nominalnej kodu, różnica kwotowa nie jest zwracana.

4. Płatność kodem zakupowym jest traktowana na równi z płatnością gotówką. Kupujący ma prawo skorzystać ze zniżek akcji promocyjnych i wyprzedaży obowiązujących w sklepach.

5. Kody są jednorazowego użytku i posiadają określony termin ważności. Po tym terminie tracą ważność i nie podlegają wymianie ani zwrotowi.

6. W przypadku zwrotu towaru, opłaconego w całości poprzez kody zakupowe, kupującemu zwracany jest kod zakupowy w formie elektronicznej o wartości nominalnej równej wartości zwracanego towaru. W przypadku, gdy kupujący użył kodu o wartości nominalnej niższej niż wartość towaru i dopłacał różnicę, kupującemu zwracany jest kod zakupowy o takiej samej wartości nominalnej, jak użyty przy zawieraniu transakcji, a pozostała część ceny zwracana jest kupującemu w formie, w jakiej została zapłacona.

 

 

Kod ważny jest 12 miesięcy

Regulamin: https://wkruk.pl/elektroniczne-karnety-jubilerskie

 

Biżuteria, akcesoria, perfumy, zegarki – cała oferta jubilerska W.KRUK w prezencie!