0
Koszyk

Z lastminute.com masz na wyciągnięcie ręki ponad 400 linii lotniczych i 1 milion pobytów na całym świecie. Każdego dnia publikujemy setki ofert, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze podróżujesz po najlepszych możliwych cenach. Podaruj kartę podarunkową lastminute.com: z nami zapewnisz sobie tylko niezapomniane wrażenia

Jak wykorzystać kartę podarunkową Lastminute.com
  1. Termin ważności Vouchera  Ważność 12 miesięcy.
  2. Voucher podarunkowy  może być używany wielokrotnie przez okres ważności lub do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na karcie.
   1. Wejdź na {brandsite} i w zakładce wyszukiwania wybierz „Hotel” lub „Lot + Hotel”.2. Wypełnij pola wyszukiwania, a następnie dostosuj swoją podróż.3. Przed sfinalizowaniem zakupu wpisz kod karty podarunkowej w odpowiednim polu i kliknij „Zastosuj”.4. Ciesz się podróżą.OGRANICZENIA

   – Karta Podarunkowa jest ważna przez XX miesięcy od daty wystawienia. Data wyjazdu może być późniejsza niż data ważności vouchera.

   – Na jedną rezerwację można wykorzystać tylko jedną Kartę Podarunkową i nie można jej używać z żadnymi innymi kuponami wystawionymi przez nas w celach promocyjnych lub refundacyjnych.

   – Karta podarunkowa może być wykorzystana na stronie {brandsite} wyłącznie do rezerwacji przelotu + pakietów hotelowych lub zakwaterowania (z wyłączeniem usług, które wymagają dokonania płatności na rzecz osoby trzeciej w dniu przyjazdu).

   – Można go wykorzystać do wielu rezerwacji, aż do wykorzystania pełnej wartości. Jeżeli łączna suma rezerwacji jest mniejsza niż wartość Karty, pozostała kwota może zostać wykorzystana na nową rezerwację. I odwrotnie, jeśli kwota rezerwacji jest wyższa niż kwota Karty, możesz użyć ważnej karty kredytowej lub debetowej, aby zapłacić zaległą kwotę.

   – Karty Podarunkowej nie można sprzedać ani zwrócić, nawet w przypadku kradzieży lub zagubienia, ani wymienić na pieniądze lub inne towary lub usługi.

   – Nie można go wykorzystać do rezerwacji hoteli ani domów, w przypadku których płatność należy uregulować bezpośrednio w obiekcie.

   – Nie można go wykorzystać do nabycia usług posprzedażowych po potwierdzeniu rezerwacji.