0
Koszyk

Witaj,… Wykorzystaj tę cyfrową kartę podarunkową, by znaleźć dla siebie chwilę pełną luksusu. Nasze produkty są stworzone, aby poprawić Twoje samopoczucie, pomóc Ci się zrelaksować oraz przywrócić równowagę pomiędzy umysłem, ciałem i duszą.

Tę cyfrową kartę podarunkową można wykorzystać w sklepach stacjonarnych Rituals, w sklepie online lub w naszej aplikacji. Z przyjemnością przywitamy Cię w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie nasz personel zaprezentuje Ci wszystkie nasze kolekcje. Otrzymasz też porady dostosowane do Twoich osobistych potrzeb — od pielęgnacji skóry, poprzez zapachy do wnętrz, aż po produkty do łazienki.

Jak wykorzystać kartę podarunkową Rituals.

Jeśli wolisz wykorzystać swoją cyfrową kartę podarunkową w sklepie online, możesz to zrobić w dwóch prostych krokach:

1. Podczas finalizacji zakupu, jako metodę płatności wybierz „kartę podarunkową Rituals”.
2. Wprowadź 19-cyfrowy kod (widoczny jako “numer seryjny”), a następnie podaj kod PIN.

Warunki korzystania

Regulamin i warunki korzystania z promocji:
– Kwotę znajdującą się na cyfrowej karcie podarunkowej można wykorzystać jednorazowo w całości lub w ramach kilku zamówień.
– Cyfrowe karty podarunkowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
– Zwrot towarów zakupionych za pomocą cyfrowej karty podarunkowej spowoduje ponowne naliczenie środków na tę samą kartę podarunkową.
– Firma Rituals nie ponosi odpowiedzialności za karty podarunkowe, które zostały zagubione, skradzione, uszkodzone lub wykorzystane bez zgody właściciela, i nie będzie w takich okolicznościach wydawać kart zastępczych.
– Prosimy o zachowanie swojej cyfrowej karty podarunkowej przez okres do 30 dni po jej pełnym wykorzystaniu, ponieważ będzie ona niezbędna w przypadku ewentualnych zwrotów.