0
Koszyk

ŚLUB

Istnieje wiele miłosnych historii, które różnie się rozpoczynają, lecz często prowadzą do podobnego finału – małżeństwa. Młoda para chce wówczas cieszyć się swoim szczęściem z najbliższymi oraz gronem znajomych. Często pojawiają się więc pytania, jak uczcić tę ważną okazję i co podarować nowożeńcom jako symboliczny prezent na ślub. Przed takimi dylematami stają zarówno najbliżsi, jak i szefowie, którzy chcą uhonorować w ten sposób ważny dla pracownika dzień. Idealnym rozwiązaniem może być voucher podarunkowy, np. do popularnego, cieszącego się dobrą opinią sklepu lub portalu sprzedającego bilety na imprezy kulturalne, rozrywkowe oraz sportowe, na wybraną kwotę. To oryginalny i przede wszystkim praktyczny prezent na ślub!

Trafiony upominek – karta podarunkowa do sieciówki popularnej marki

Często wraz z postanowieniem o zawarciu małżeństwa pojawiają się też inne plany, np. wspólnego zamieszkania. Jak wiadomo, nie każda młoda para ma niestety czas na jednoczesne przygotowywanie się do tej uroczystości oraz urządzanie swojego przyszłego lokum. Nic więc dziwnego, że pierwszy wspólny kąt może wówczas świecić pustkami. W tej sytuacji, jeśli nie ma Pani/Pan pomysłu na upominek dla nowożeńców, można postawić na voucher na ślub do sklepu z wyposażeniem dla domu. Dzięki temu młoda para zaopatrzy się we wszystko, czego rzeczywiście potrzebuje. Poza tym będzie to dopasowane do ich potrzeb, upodobań i gustu. Ciekawą opcją jest też zakup karty podarunkowej do innego butiku. Jeśli dobrze zna Pani/Pan nowożeńców, wybór nie powinien być trudny. Warto zastanowić się, jaki sklep państwo młodzi uwielbiają odwiedzać i gdzie najczęściej kupują. Taki voucher na prezent ślubny na pewno sprawi im wiele radości!

Niezwykły upominek w formie rozrywki

Wspólne życie to nie tylko obowiązki, lecz również przyjemności i dobra zabawa. Jeśli poszukuje Pani/Pan prezentu dla nowożeńców, warto zastanowić się nad czymś, co na długo pozostawi w nich miłe wspomnienie. Takich przeżyć bez wątpienia dostarczają różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i sportowe. Jeżeli młoda para lubi np. chodzić wspólnie na koncerty lub mecze, voucher na prezent ślubny do wykorzystania na portalu zajmującym się sprzedażą biletów na imprezy i eventy będzie dobrym pomysłem. Dzięki temu nowo poślubieni otrzymają okazję do spędzenia ze sobą czasu na rozrywce i budowania pięknych wspomnień. Co więcej, taki voucher może być przez nich wykorzystany w terminie, który im odpowiada, a nie w wybranym przez obdarowującego.

Idealny prezent na ważną okazję dla pracownika

Jeżeli prowadzi Pani/Pan własną firmę i chce uczcić szczególne wydarzenie w życiu prywatnym zatrudnionej u siebie osoby, w naszym sklepie znaleźć można wiele inspiracji. Ze względu na biznesowe relacje nie powinno być to nic szczególnie osobistego. Lepiej postawić na uniwersalne upominki, które przypadną do gustu obojgu nowożeńcom, jak np., voucher dla pary młodej. O ile często się zdarza, że szef zna gust i upodobania swojego pracownika, to może nie posiadać tej wiedzy o jego partnerze/partnerce. Z tego powodu warto wybrać taki prezent ślubny, który będzie taktowny, a jednocześnie praktyczny i zapewniający szerokie możliwości zastosowania. Dzięki voucherowi para młoda może zrobić zakupy na wybraną przez obdarowującego kwotę w konkretnym sklepie i wybrać to, co będzie im potrzebne. Istnieje też możliwość zakupu kart podarunkowych pozwalających na zapłacenie za bilety na różnego rodzaju imprezy i eventy. To doskonały pomysł, by wesprzeć pracownika w ważnym dla niego dniu, docenić go i sprawić mu radość.

Voucher dla pary młodej – idealny pomysł na prezent

Na stronie VoucherPass istnieje kilka kategorii, spośród których może Pani/Pan wybrać odpowiedni prezent dla pary młodej. To dobre rozwiązanie dla szefów, którzy chcą wesprzeć swojego pracownika w ważnym dla niego dniu oraz dla krewnych i znajomych, pragnących obdarować nowożeńców niezapomnianym upominkiem. Bez wątpienia taki voucher wywoła pełen radości uśmiech na twarzy nowo poślubionych i zagwarantuje im miłą rozrywkę!